Odporúčame
Mexen Kioto, zaoblená sprchová zástena 80 x 200 cm, 8mm číre sklo, biely profil, 800-080-101-20-06
Rozmery 200×80 cm
213,59 €
História cien
- 28. 5. 2026 - 213,59 €
- 20. 5. 2025 - 213,59 €
- 4. 3. 2025 - 213,19 €
- 3. 2. 2025 - 208,39 €
- 1. 1. 2025 - 201,25 €
- 29. 6. 2024 - 195,58 €
- 25. 6. 2024 - 205,56 €
- 6. 4. 2024 - 195,58 €
- 30. 3. 2024 - 206,29 €
- 25. 3. 2024 - 207,73 €
- 25. 3. 2024 - 209,92 €
- 17. 3. 2024 - 208,89 €
- 7. 3. 2024 - 213,84 €
- 5. 3. 2024 - 218,79 €
- 4. 3. 2024 - 206 €
- 27. 2. 2024 - 230,67 €
- 25. 2. 2024 - 221,28 €
- 23. 2. 2024 - 222,75 €
- 17. 2. 2024 - 206 €
- 15. 2. 2024 - 209,92 €
- 12. 2. 2024 - 214,29 €
- 10. 2. 2024 - 218,52 €
- 7. 2. 2024 - 224,65 €
- 5. 2. 2024 - 226,92 €
- 15. 1. 2024 - 206,29 €
Popis produktu
Výrobca: Mexen Séria: Kioto Technické údaje: Šírka: 80 cm Výška: 200 cm Typ: sprchová zástena typu Walk-in Montáž: Univerzálna (ľavá alebo pravá) Farba skla: Číre / Priehľadná Farba profilu: Biela Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 8mm Profil: hliník Materiál stabilizačnej vzpery: Nerezová oceľ Dĺžka stabilizačnej vzpery: 150 cm Možnosť skrátenia stabilizačnej vzpery rezaním Povlak pre jednoduché čistenie (Easy Clean): áno Vyrovnanie drobných nerovností steny v profile: áno Môže byť namontovaný na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
Parametre
| Farba | Biela |
|---|---|
| Ochranný povlak | Áno |
| S poličkou | Nie |
| Ean | 5905315200495 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Kioto |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá), Na stenu |
| Farba profilu | Biela matná |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | Mexen |











