





Rozmery 36×36×48 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Lena, závesná toaletná misa 480x360x355 mm, biela-strieborná, 30224004 Výrobca: Mexen Séria: Lena Rozmery: 480 x 360 x 355 cm Typ: závesná WC misa Rozteč uchytenia: 180 mm Materiál: Sanitárna keramika Farba: Biela / strieborná Typ odtoku vody: horizontálny Splachovací systém: Bez okrajové (Rimless) Typ dosky: s pomalým zatváraním Farba: Biela Materiál: Duroplast Štíhla verzia (SLIM): Áno Jednoduché odpojenie: Áno Kovové pánty: Áno Bez-okrajová oplachovacia technológia zaisťuje voľný prietok vody v celej komore, čo uľahčuje udržiavanie čistej záchodovej misy Žiadne zákutia, ostré hrany alebo nezasklené povrchy, ktoré by hromadili baktérie a vodný kameň
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 48 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Povrch | Lesklý |
| Bez okrajové | Áno |
| Ochranný povlak | Áno |
| Ean | 5905315200938 |
| Materiál | Keramika |
| Dĺžka (mm) | 480 |
| Šírka (mm) | 360 |
| Výška (mm) | 355 |
| Tvar | Oválny |
| Séria | Mexen Lena |
| Montáž | Závesné |
| Výrobca | Mexen |

Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom

Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Oblý, so zadným odpadom

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom