Odporúčame
Mexen, panelový radiátor Mexen C22 600 x 1500 mm, bočné pripojenie, 2479 W, biely - W422-060-150-00
Rozmery 60×150 cm
Vybraná varianta:Mexen, panelový radiátor Mexen C22 600 x 1500 mm, bočné pripojenie, 2479 W, biely - W422-060-150-00
História cien
- 27. 5. 2026 - 152,17 €
- 6. 4. 2024 - 152,17 €
- 14. 3. 2024 - 172,16 €
- 27. 2. 2024 - 172 €
- 25. 2. 2024 - 172,16 €
- 24. 2. 2024 - 155,5 €
- 17. 2. 2024 - 152 €
- 15. 2. 2024 - 154,87 €
- 12. 2. 2024 - 158,09 €
- 10. 2. 2024 - 161,21 €
- 7. 2. 2024 - 165,73 €
- 5. 2. 2024 - 167,41 €
- 15. 1. 2024 - 152,19 €
Popis produktu
Technické údaje: Výška (Y): (mm): 600 mm Šírka (X): 600 mm: 1500 mm (šírka (X)) Hĺbka: 103 mm Vzdialenosť medzi prípojkami: 55 cm Rozstup vertikálnych vodných kanálov: 55 cm: 33,3 mm Farba: biela RAL 9016 Materiál: oceľ Hmotnosť: 44,72 kg Prevádzková teplota: max. 110 °C Maximálny prevádzkový tlak: 10 bar Maximálny skúšobný tlak: 13 barov Vykurovací výkon: - 55/45/20 °C 1282 W - 75/65/20 °C 2479 W - 90/70/20 °C 3137 W Pripojenia: - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť, - elektrická sieť: - strana 4xG ½″ Vysokokvalitný, dlhotrvajúci náter - DIN 99500 S bočnou ochranou a odnímateľným horným krytom Montážne konzoly, inštalačná súprava, záslepky a vetrací otvor sú súčasťou dodávky Na fotografiách je zobrazený radiátor vo veľkosti 600 x 1200 mm.
Rozmery
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Výška: | 60 cm |
Parametre
| Materiál | Oceľ |
|---|---|
| Vzhľad | Panelové |
| Umiestnenie | Závesné |
| Farba | Biela |
| Typ | Panelový / Panelový, 22 |
| Vykurovací výkon | 2479 W |
| Vzdialenosť pripojenia (mm) | 550 |
| Pripojenie | Bočné |
| Orientácia | Horizontálne |
| Ean | 5905315053398 |
| Séria | Mexen C22 |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Výkon | 2479 |
| Výrobca | Mexen |










