











Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec je veľmi dôležitým prvkom vybavenia detskej izby, pretože má v sebe veľa funkcií - zaisťuje bezpečnosť dieťaťa pri páde, dodáva interiéru útulnosť a je ideálnym miestom na hranie.▪ Výška vlasu: 9 mm▪ Celková hmotnosť: 2100 g/m2▪ Materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 160 cm |
|---|
| Typ | Hrací |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Motív | Zvieratká |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Biela |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Dream |
| Rozmer | 160x230 cm |
| Dĺžka | 230 cm |

160×230 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
133×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
160×230 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
140×200 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
1 cm, ⌀ 160 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 6 dní
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
150×200 cm, pre dievča, hrací
Skladom
100×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní