


Rozmery 34×35×51 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Fenix Slim, podomietkový modul a závesné WC Teo, čierna matná, 6103385XX85 Údaje o výrobku Výrobca: Mexen Číslo položky: 6103385XX85 Funkcie produktu Seriál: Teo Farba: čierna Povrchová úprava: matná Veľkosť: 51 x 34,5 x 34 cm Materiál misy: sanitárna keramika Typ splachovania: Rimess (bez-okrajové) Výška rámu: 112 cm Šírka rámu: 50 cm Hrúbka rámu: 9,5 cm Na inštaláciu do pevnej steny alebo sadrokartónovej steny Na zavesenie misy s rozstupom otvorov 18 cm alebo 23 cm Na inštaláciu na podklad s hrúbkou podlahy 0 - 22 cm Pozinkované nohy, nastaviteľné v rozsahu 0-22 cm Pozinkované konzoly, nastaviteľné v rozsahu 135-190 mm Nádrž s izoláciou proti roseniu Nastaviteľné množstvo splachovacej vody: 6/4 l, 4,5/3 l Uchytenie tlačidla: Predné Nádrž s izoláciou proti roseniu Súprava obsahuje: podomietkový rám + záchodová misa + zvukovo izolačná podložka
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 51 cm |
| Výška: | 34 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Odpad | Zadný |
| Design | Hranatý, Oblý |
| Povrch | Matný |
| Bez okrajové | Áno |
| Výška stojana | 1120 mm |
| Ean | 5907709163515 |
| Dĺžka (mm) | 510 |
| Výška (mm) | 340 |
| Šírka (mm) | 345 |
| Séria | Mexen Teo |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Mexen |

Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, s variabilným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom