










Rozmery 80×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vyberte si z našej ponuky kobercov v rôznych farbách, veľkostiach a vzoroch. Vyrobené sú z kvalitných materiálov a nevyžadujú náročnú údržbu. Široká ponuka vám poskytuje možnosť vybrať si koberec, ktorý sa bude hodiť do štýlu interiéru, ktorý máte doma. ▪ Výška vlasu: 13 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 2,10 kg/m2 ▪ Materiál: polypropylén, polyester
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Stredný, Krátky |
| Materiál | Polypropylén, Polyester |
| Farba | Béžová |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | DaVinci |
| Rozmer | 80x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

80×150 cm, kusový, priemer
Skladom
160×240 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Perzský, kusový, orientálny
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, s krátkym vlasom, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
60×100 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, s krátkym vlasom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
200×300 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
58×99 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
133×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
120×160 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, kusový, priemer
Skladom
Tkaný, vonkajší, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, kusový, priemer
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Kusový, v modernom štýle, priemer
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
Kusový, v modernom štýle, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Perzský, kusový, orientálny
SkladomDoprava zadarmo
80×150 cm, kusový, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
Behúň, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, jutový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, tkaný, perzský
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Kusový, s dlhým vlasom, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
Behúň, s dlhým vlasom, bavlnený
Na odoslanie o 6 dní
200×300 cm, kusový, orientálny
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
66×114 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní