














Rozmery 80×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednoduchý ale kvalitný koberec v príjemných farbách, ktorý sa bude hodiť do rôznych štýlov interiéru. Koberec je možné prať v práčke. ▪ výška vlasu:. Cca 15 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 1,25 kg / m2 ▪ materiál: 100% polyester
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Typ | Hrací, Klasický |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové, Atypické |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polyester |
| Farba | Béžová |
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Umiestnenie | Detská izba,Spálňa |
| Špeciálne vlastnosti | Prateľný,Protišmykový,Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Bez vzoru |
| Kolekcia | Shape |
| Rozmer | 80x80 cm |
| Dĺžka | 80 cm |

80×96 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×80 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100 cm, ⌀ 100 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Klasický, okrúhly, atypický
Skladom
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×96 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
120×170 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
95×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
57×2 cm, hrací, klasický
Skladom
90×120 cm, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×290 cm, hrací, klasický
SkladomDoprava zadarmo
Klasický, okrúhly, atypický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
14×0 cm, hrací, klasický
Skladom
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre dievča, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×96 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
57×2 cm, hrací, klasický
Skladom
60×100 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
200×280 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní