












Rozmery 50×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberce do kúpeľne CERAMIC majú veľmi jemné, teplé a na dotyk príjemné vlasy a tiež moderný dizajn v krásnych farbách. ▪ výška vlasu:. Cca 10 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 0,75 kg/m2 ▪ materiál 100% polyester
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Typ | Kúpeľňová |
|---|---|
| Materiál | Polyester |
| Množstvo | Kusové |
| Funkcie | Protišmykové |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Shaggy (vysoký vlas; mäkký) |
| Umiestnenie | Kúpeľňa |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Prateľný,Protišmykový |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekcia | Ceramic |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Rozmer | 50x80 cm |
| Dĺžka | 80 cm |

1×1 300 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
49×50 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Skladom
Kúpeľňová, bavlnená, kusová
Skladom
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Skladom
48×81 cm, kúpeľňová, protišmyková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
40×70 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, hranatá
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
50×70 cm, kúpeľňová, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
50×80 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní

Kúpeľňová, WC, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, kusová, okrúhla
Na odoslanie o 5 dní
Protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
70×130 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
Protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Kúpeľňová, protišmyková, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 50 cm, kúpeľňová, protišmyková
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 5 dní
50×80 cm, kúpeľňová, kusová
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, kúpeľňová, z polyesteru
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová, z polyesteru, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
Protišmyková, v sadách
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, kúpeľňová, bavlnená
Skladom
50×40-80 cm, kúpeľňová, WC
Na odoslanie o 3 dni
50×80 cm, protišmyková, v sadách
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní