


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha s klasickým dreveným vzorom je vyrobená z materiálu polyvinylchlorid (PVC). Je veľmi odolný a bezpečný pri chôdzi vďaka protišmykovej vrstve. Má antistatickú vrstvu a ľahko sa čistí. Je odolná voči UV lúčom, vďaka čomu bude jej farba v perfektnom stave po dlhé roky.
| Šírka: | 400 cm |
|---|
| Umiestnenie | Vnútorné |
|---|---|
| Materiál | Betón |
| Protisklz | Ano |
| Prevedenie | Imitácia dreva |
| Farba | Hnedá |
| Záťažová trieda | 23 - domácnosť; vysoká záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Antistatický |
| Podklad | Protišmyková guma |
| Kolekcia | Maxima |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.2 mm |
| Reakcia na oheň | Bfl - len obmedzené šírenie požiaru |
| Rozmer | 400 cm |

45×1 cm, keramická, vnútorná
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Protišmyková, vnútorná, s imitáciou dreva
Na odoslanie o 1 týždeň
60×60 cm, keramická, matná
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×30 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Matná
Skladom
30×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
15×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
90×2 cm, vonkajšia, protišmyková
Skladom
23×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
80×1 cm, vonkajšia, keramická
Na odoslanie o 2 týždne
30×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×1 cm, vonkajšia, betónová
Skladom
Keramická, vnútorná
Skladom
60×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×30 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Vonkajšia, keramická, vnútorná
Na odoslanie o 2 týždne
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
45×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
30×1 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
60×60 cm, vonkajšia, keramická
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
30×60 cm, vonkajšia, keramická
Skladom
Keramická, vnútorná, matná
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní