

Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
PVC podlaha ORION s jednoduchým vzorom je vyrobená z materiálu, ktorý je veľmi odolný voči záťaži a bezpečný pri chôdzi . Má antistatickú vrstvu a veľmi ľahko sa čistí
| Šírka: | 200 cm |
|---|
| Materiál | PVC |
|---|---|
| Dekor | Dub |
| Farba | Hnedá |
| Záťažová trieda | 32 - komerčné priestory; stredná záťaž |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie,Vhodný pod kolieskovú stoličku |
| Podklad | Protišmyková guma |
| Pvc: nášľapná vrstva | 0.5 mm |
| Reakcia na oheň | Cfl - stredná odolnosť proti požiaru |
| Rozmer | 200 cm |

PVC, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
128×19 cm, priemer, laminátová
Skladom
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
122×23 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
PVC, svetlá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
15×72 cm, výška, priemer
Skladom
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
122×23 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
1 219×23 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
122×23 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
122×18 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
1 219×18 cm, vinylová, samolepiaca
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Laminátová, dekor dub
Skladom
122×22 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
63×13 cm, laminátová, - click systém
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
12×69 cm, výška, priemer
Skladom
63×13 cm, výška, priemer
Skladom
128×19 cm, priemer, laminátová
Skladom
13×63 cm, výška, priemer
Skladom
15×72 cm, výška, priemer
Skladom
1 219×22 cm, vinylová, - click systém
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
20×129 cm, priemer, laminátová
Skladom
122×18 cm, priemer, vinylová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 5 dní
Vinylová, - click systém, dekor dub
Skladom
PVC, tmavá, dekor dub
Na odoslanie o 1 týždeň
122×18 cm, vinylová, PVC
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
76×152 cm, priemer, vinylová
SkladomPVC
Na odoslanie o 1 týždeň
Vinylová, dekor dub, vodeodolná
Skladom
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní