














Rozmery 80×150 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Kusový koberec s moderným dizajnom vhodný do interiéru aj exteriéru. Charakteristický je najmä svojou vysokou trvalosťou farieb. ▪ výška: 7 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 1,6 kg/m2 ▪ materiál 100% Polypropylén
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 150 cm |
| Umiestnenie | Interiérové, Vonkajšie |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Vzor | Abstraktný |
| Výška vlasu | Dlhý shaggy, Krátky |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Čierna |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Štýl | Moderný |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Kolekcia | Sizal Sion |
| Rozmer | 80x150 cm |
| Dĺžka | 150 cm |

Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, behúň, kusový
Na odoslanie o 6 dní
117×170 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Na odoslanie o 5 dní
Tkaný, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
60×100 cm, kusový, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, tkaný, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
S dlhým vlasom, v modernom štýle, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
120×120 cm, ⌀ 120 cm, vonkajší, kusový
Skladom
80×200 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
120×170 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dní
117×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
60×100 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, perzský, kusový
Na odoslanie o 6 dníDoprava zadarmo
60×100 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, behúň, metrážový
Na odoslanie o 6 dní
100×200 cm, tkaný, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
60×100 cm, s dlhým vlasom, v modernom štýle
Na odoslanie o 6 dní
160×230 cm, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
120×170 cm, s dlhým vlasom, vlnený
Na odoslanie o 6 dní
Tkaný, s dlhým vlasom, interiérový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
200×290 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
63×120 cm, tkaný, vonkajší
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 80 cm, kusový, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kusový, v modernom štýle, priemer
Na odoslanie o 5 dní
120×120 cm, ⌀ 120 cm, vonkajší, kusový
Skladom
80×150 cm, kusový, s dlhým vlasom
Na odoslanie o 5 dní
Kusový, v modernom štýle, priemer
Na odoslanie o 5 dní
Perzský, behúň, kusový
Na odoslanie o 1 týždeň
S dlhým vlasom, interiérový, syntetický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň