













Rozmery 120×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberce z kolekcie HEOS s moderným dizajnom na doplnenie každého bytového interiéru. Rozmaznávajte svoje chodidlá a doprajte im príjemný došľap. ▪ výška vlasu:. Cca 8 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 1,50 kg/m2 ▪ materiál 100% polypropylén
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Pre koho | Dievča |
|---|---|
| Typ | Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Spálňa,Detská izba,Kuchyňa,Obývačka |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Geometrické vzory |
| Kolekcia | Heos |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
160×220 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
1 cm, ⌀ 160 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×160 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
95×133 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
160×235 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Klasický, obdĺžnikový, prírodný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 6 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100 cm, ⌀ 100 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
160×230 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
⌀ 150 cm, hrací, obdĺžnikový
Skladom
Pre dievča, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní