









Rozmery 100×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vysokokvalitný detský koberec pre doplnenie každej detskej izby. Ľahko sa udržuje, je odolný voči oderu a vyblednutiu farieb.Podklad koberca tvorí teplá plsť , ktorá chráni Vaše dieťa pred chladom z podlahy. ▪ Celková hrúbka: Cca 7 mm ▪ Celková hmotnosť:. Cca 1,40 kg/m2 ▪ materiál : 100% Polypropylén Chcete individuálny rozmer koberca na mieru? - Nieje problém. Kontaktujte nás,radi Vám poradíme. Vybrané koberce Vám dodáme presne podľa vašich predstáv.
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Pre koho | Chlapec |
|---|---|
| Typ | Hrací, Klasický |
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové, Štvorcové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Modrá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Detská izba |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor |
| Kolekcia | Puzzle |
| Rozmer | 100x100 cm |
| Dĺžka | 100 cm |

1 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
Hrací, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 5 dní
100×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
100 cm, ⌀ 100 cm, pre dievča, hrací
Skladom
Cesta, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Cesta, hrací, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
100×100 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 1 týždeň
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
133×192 cm, cesta, pre chlapca
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, hrací, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×3 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, metrážový
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, hrací, metrážový
Na odoslanie o 1 týždeň
100 cm, ⌀ 100 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
133×192 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×300 cm, hrací, klasický
Skladom
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, cesta, pre chlapca
Skladom
80×150 cm, cesta, hrací
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
SkladomDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
124-136×73×87 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
111×72×83 cm, multifunkčná, košíky pre bábätká
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Rohový, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň