







Rozmery 120×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný kusový koberec ladený v škandinávskom štýle. Kombinácia geometrických vzorov s pastelovými farbami ozvláštni každú domácnosť. Škandinávsky dizajn patrí k najobľúbenejším, lebo skvelo zapadne do každého interiéru, tradičného i moderného. Koberec je veľmi príjmený na dotyk, vyniká svojou mäkkosťou a ľahkosťou. ▪ výška vlasu: Cca 5 mm ▪ Celková hmotnosť: Cca 1,60 kg/m2 ▪ materiál: 100% Polypropylén
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Typ | Hrací, Klasický |
|---|---|
| Druh | Kusové |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Farba | Sivá |
| Výška vlasu | Nízky vlas (ľahká údržba) |
| Umiestnenie | Kuchyňa,Spálňa,Detská izba,Obývačka |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor,Geometrické vzory |
| Kolekcia | Scandi |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

1 cm, ⌀ 160 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120×160 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, klasický, kusový
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Hrací, klasický, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
140×200 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, kusový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×80 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
120×170 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×220 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
60×100 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
70×140 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 6 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
90×60 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 3 dni
120×170 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
160 cm, ⌀ 160 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
120 cm, ⌀ 120 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, obdĺžnikový, jutový
Na odoslanie o 5 dní
200×290 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
Pre chlapca, hrací, kusový
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň
⌀ 80 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní