














Rozmery 120×170 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Koberec z kolekcie FLOORLUX sizal flat je perfektný koberec pre tých, ktorý si túžia netradičným spôsobom ozvláštniť atmosféru domova. Okrem toho taktiež prekvapí dobrou kvalitou, vysokou odolnosťou a ľahkou údržbou. Naviac je možné ho umiestniť aj do vonkajších priestorov (balkón, terasa). ▪ výška vlasu: Cca 6 mm ▪ celková hmotnosť: Cca 1,20 kg/m2 ▪ materiál: 100% polypropylén
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 170 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Typ materiálu | Syntetické |
| Materiál | Polypropylén |
| Výška vlasu | Slučkový (veľmi nízky; odolný) |
| Umiestnenie | Spálňa,Obývačka,Detská izba,Kuchyňa,Vonkajšie |
| Špeciálne vlastnosti | Vhodný pre podlahové kúrenie |
| Vzor | Detský vzor,Geometrické vzory |
| Kolekcia | Flat |
| Rozmer | 120x170 cm |
| Dĺžka | 170 cm |

Klasický, obdĺžnikový, syntetický
Na odoslanie o 1 týždeň
140×190 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeň
160×230 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
300×400 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
120×170 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×200 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
80×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
140×200 cm, pre dievča, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
220×300 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×200 cm, pre dievča, pre chlapca
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
133×133 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 1 týždeň
120 cm, ⌀ 120 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 1 týždeň
100×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
100×100 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
Klasický, obdĺžnikový, okrúhly
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 6 dní
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Pre chlapca, klasický, obdĺžnikový
Na odoslanie o 5 dní
100×150 cm, pre chlapca, klasický
Na odoslanie o 6 dní
100×150 cm, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, cesta, hrací
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
120×170 cm, pre dievča, klasický
Skladom
80×150 cm, pre dievča, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Pre dievča, klasický, obdĺžnikový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
80×150 cm, pre chlapca, hrací
Skladom
80×150 cm, hrací, klasický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
SkladomDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
100×150 cm, hrací, klasický
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Multifunkčná, klasická
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Cesta, pre chlapca, hrací
Na odoslanie o 5 dní
220×100 cm, na dvere
Na odoslanie o 1 týždeň