Eglo 900328 - LED Stmievateľné stropné svietidlo ZAMPOTE LED/25W/230V pr. 42 cm
5,0(1 hodnotenie)
Odporúčané ponuky
Svet-svietidiel.sk
4,7
SkladomDoprava zadarmo60 dní na vrátenie
Do obchodu
Popis produktu
Moderné LED stmievateľné stropné svietidlo.3-stupňové stmievanie.Teplota chromatickosti: 3000K.
Parametre
Doporučený typ žiarovkyLED
ŠtýlModerný
ZapínanieVypínač
Napájacie napätie230V
TvarOkrúhle
UmiestnenieDo  spálne a  obývačky
Počet  svetielSamostatné
Teplota chromatickosti3000 K
Celkový svetelný tok3400 lm
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom2
Záručná doba60 mesiacov
Farba svetlaTeplá biela
Celkový príkon svietidla25 W
TypStropné svietidlo
MiestoObývačka/Spálňa
FunkcieLED technológia/Stmievateľné, bez stmievača
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja25 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja25 W
Ekvivalent klasickej žiarovky235 W