Trade Concept Kuchynská zástera Škriatkovia a stromčeky, 60 x 80 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 2,89 €
- 22. 5. 2026 - 2,89 €
- 19. 5. 2026 - 2,99 €
- 11. 5. 2026 - 2,49 €
- 6. 5. 2026 - 1,99 €
- 4. 5. 2026 - 2,49 €
- 30. 4. 2026 - 2,99 €
- 24. 4. 2026 - 3,49 €
- 21. 4. 2026 - 3,99 €
- 20. 4. 2026 - 4,99 €
- 8. 4. 2026 - 4,49 €
- 25. 3. 2026 - 4,99 €
- 11. 2. 2026 - 5,99 €
- 6. 2. 2026 - 3,99 €
- 7. 1. 2026 - 5,99 €
- 6. 1. 2026 - 4,99 €
- 28. 10. 2025 - 3,99 €
- 1. 10. 2025 - 4,99 €
- 25. 7. 2025 - 5,99 €
- 22. 7. 2025 - 6,49 €
- 3. 7. 2025 - 5,49 €
- 6. 5. 2025 - 6,49 €
- 6. 5. 2025 - 6,99 €
- 7. 1. 2025 - 7,49 €
- 1. 1. 2025 - 7,99 €
- 17. 12. 2024 - 7,49 €
- 10. 12. 2024 - 7,99 €
- 7. 12. 2024 - 7,19 €
- 4. 12. 2024 - 6,74 €
- 12. 11. 2024 - 7,49 €
- 5. 11. 2024 - 6,49 €
- 29. 10. 2024 - 6,99 €
- 20. 9. 2024 - 7,49 €
- 14. 9. 2024 - 6,99 €
- 3. 9. 2024 - 6,49 €
- 27. 8. 2024 - 6,99 €
- 20. 8. 2024 - 7,49 €
- 14. 8. 2024 - 7,99 €
- 14. 6. 2024 - 5,99 €
- 16. 2. 2024 - 7,99 €
- 15. 2. 2024 - 6,99 €
- 15. 1. 2024 - 7,99 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Zástera nie je len praktickým pomocníkom pri varení, ale aj peknou ozdobou každej kuchárky. Vďaka dlhým viazacím povrázkom v páse je veľkosť kuchynskej zástery univerzálna. Zástera má navyše veľké vrecko, ktoré slúži na odloženie drobných doplnkov potrebných na prácu a vy si tak môžete užiť pohodlie aj pri každom varení.
Parametre
| Sortiment | Zástery |
|---|---|
| Materiál | Bavlna |
| Druh zástery | Pre ženy |
| Farba | Čiernobiela |
| Odporúčané pranie | 40 °C |
| Rozmery | 60 x 80 cm |
| Sezóna | Vianoce |
| Veľkosť | 60 x 80 cm |
| Výrobca | 4-Home |
