





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu V-Tac máme skladom za cenu 18.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené, Povrchové |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Schodiskové svietidlo |
| Miesto | Schodisko/Chodba |
| Funkcie | LED technológia |
| Spôsob montáže | Vsadené |
| Tvar | Guľatý |
| Montážný otvor | 62 mm |
| Hĺbka zapustenia | 51 mm |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 3 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 3 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 20 W |
| Teplota chromatickosti | 4000 K |
| Celkový svetelný tok | 270 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 120 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 10000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 3 W |
| Series | STAIRS V-Tac, FRAME V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |

Povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
LED, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V škandinávskom štýle, inteligentná
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, chrómová, v industriálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, chrómová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, inteligentná, s teplým bielym svetlom
Skladom
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, chrómová, s napätím 230V
Na odoslanie o 3 dni
S napätím 230V, povrchová, výklopná
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Bronzová, v industriálnom štýle, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
V retro štýle, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V industriálnom štýle, povrchová, kovová
Skladom
LED, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, chrómová, v industriálnom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
S napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, povrchová
SkladomLED, v modernom štýle, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo

S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo