




Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Soľné lampy rapidne zlepšujú klímu v miestnosti, v ktorej sa nachádzajú.Možnosť použitia nielen doma, ale aj v kanceláriách či relaxačných centrách.Hlavnou schopnosťou lampy je záporné ionizovanie vzduchu.Ionizovaný vzduch pomáha ľuďom s problémami krvného obehu, respiračnými problémami, astmou a alergiami.Ďalšími výhodami sú zvyšovanie obranyschopnosti organizmu alebo zmierňovanie zažívacích ťažkostí, bolesti hlavy a nespavosti.Jedná sa o prírodný kameň - každý kus je originál (výška v rozmedzí 190 - 230 mm).Príjemné a útulné svetlo.Môže slúžiť aj ako zaujímavý doplnok do interiéru.
| Napájacie napätie | 230V |
|---|---|
| Druh | Stojace |
| Teplota chromatickosti | 2700 K |
| Celkový svetelný tok | 90 lm |
| Farba svetla | Teplá biela |
| Dekor dreva | Jelša |
| Spôsob zapojenia | Do zásuvky |
| Typ | Stolná lampa |
| Štýl | Dekoračný |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | Vypínač na kábli |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | E14 |
| Max. príkon zdroja | 25 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 2 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Series | SALLY Lamkur, SALT |
| Výrobca | Lamkur |

Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenené, kovové, plastové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Sklenené, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, do zásuvky
Skladom
Sklenené, plastové, solárne
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Do zásuvky, drevené, s napätím 230V
Skladom
Stojace
Skladom
Sklenené, do zásuvky, stojace
Na odoslanie o 2 dni
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Skladom
Svetelné reťaze, plastové, ekologické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Sklenené, priemer
Skladom
Sklenené, stojace
Skladom
Plastové, do zásuvky, nástenné
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, kovové, plastové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, stojace, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, plastové, s napätím 12V
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, drevené
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Drevené, stojace, priemer
Skladom
Stojace, priemer
Skladom
Svetelné reťaze, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Skladom
Kovové, stojace, priemer
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Kovové, na čajové sviečky
Skladom
Plastové, do zásuvky, RGB
Na odoslanie o 2 dni
Do zásuvky, nástenné, RGB
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Plastové, do zásuvky, s napätím 230V
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo