Odporúčame
História cien
- 25. 5. 2026 - 143 €
- 9. 1. 2025 - 143 €
- 4. 4. 2024 - 130 €
- 15. 1. 2024 - 127 €
Popis produktu
Majte všetky kuchynské veci po ruke s praktickým trojdverovým kredencom LASET, ktorý predstavuje funkčné a stručné riešenia pre zorganizovanie kuchyne. Jeho farebné prevedenie biela v kombinácii s dubom sonoma je moderné a univerzálne na zariadenie rôznych typov interiérov. Vyrobený je z kvalitnej drevotrieskovej dosky s hrúbkou 16 mm, pracovná doska má hrúbku 22 mm. Drevotrieska je ukončená lemovacou PVC páskou 0,45 mm, ktorá sa vyznačuje odolnosťou a jednoduchou údržbou. Zadná stena kredenca je z HDF laminovanej dosky 2,5 mm. Kredenc sa skladá z troch praktických zásuviek s úchytkami, ktoré sa otvárajú pomocou valčekových koľajničiek (35 cm), dvoch uzavretých skriniek predelených poličkou a otvorenej police. Súčasťou kredenca sú podporné klince, ktoré zabezpečia ochranu podlahy pred poškriabaním a zvýšia stabilitu na nerovných plochách. Jeho celkové rozmery sú (ŠxHxV): 80x43,3x185 cm a je dodávaný v demonte. Laset je vďaka jeho optimálnej veľkosti vhodné umiestniť v malých miestnostiach, no svoje uplatnenie si určite nájde aj v tých väčších.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 185 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Béžová |
| Váha s obalom výrobcu | 55.05 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 53.95 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.146 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Laset |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Biela / dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Drez | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet poličiek | 2 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 3 |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Skrinka | Áno |
| Smer otvárania dverí / dvierok | Doľava aj doprava |
| Strana zásuviek | Ľavá |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Som veľmi spokojná že som mala možnosť si kúpiť kredenc a regál a ktomu ešte 2 skrinky
Som rada že som si kúpila. takýto kredenc, pretože nemusí sa vŕtať pre hornú skrinku a svojim výzorom je prosto vyhodny
Prílohy:
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová policová skriňa Servo Typ 1 - dub artisan
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom




