Porovnajte ceny od 32,16 € do 40,9 € v 4 e-shopoch:
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 4 e-shopov v cenovom rozpätí od 32,16 € do 40,9 €:
História cien
- 12. 5. 2026 - 36,8 €
- 24. 4. 2026 - 36,8 €
- 12. 4. 2026 - 36,95 €
- 13. 3. 2026 - 47,29 €
- 2. 3. 2026 - 45,7 €
- 1. 3. 2026 - 45,06 €
- 22. 2. 2026 - 37,09 €
- 12. 5. 2026 - 33,25 €
- 24. 4. 2026 - 33,25 €
- 12. 4. 2026 - 33,56 €
- 13. 3. 2026 - 34 €
- 2. 3. 2026 - 34 €
- 1. 3. 2026 - 31,44 €
- 22. 2. 2026 - 30,39 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Stropné svietidlo s jednoduchým a elegantným dizajnom. Funkcia 3 v 1 poskytuje používateľovi možnosť vybrať si z 3 rôznych teplôt svetla. Teplota svetla: 3000K, 4000K a 6400K. K ich prepínaniu slúži vypínač zo spodnej strany svietidla (pozri. foto). LED technológia svietidla vám ušetrí až 80% energie v porovnaní s klasickou žiarovkou. Vďaka svojej jednoduchej konštrukcii sa dá ľahko nainštalovať. Vhodné pre obývacie izby, spálne, pracovné miestnosti, chodby, reštaurácie alebo hotely.
Parametre
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 36 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 36 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 270 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K/4000 K/6400 K |
| Celkový svetelný tok | 3900 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 360 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 36 W |
| Štýl | Ostatné |
| Typ | Stropné svietidlo |
| Series | BERET V-Tac |
| Výrobca | V-Tac |
Recenzie
Používateľské recenzie
Lampa je veľká dobre svieti. Za najväčšiu výhodu považujem jednoduché nadstavenie farby svetla.
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Podobné produkty

LED Stropné svietidlo LED/18W/230V pr. 31 cm 3000/4000/6400K
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite WLD400-24W/LED/SD - LED Stmievateľné stropné svietidlo LENA LED/24W/230V
Sklenený, drevený, šírka
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stropné svietidlo VELVET LED/12W/230V pr. 30 cm 3000K/4000K/6400K
SkladomDoprava zadarmo
LED stropné svetlo Solight čierna WO8018
Dostupné v 10 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo PINE LED/60W/230V + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite LED-WSQ-CCT/25W/CR- LED Podhľadové svietidlo RAFA LED/25W/230V IP44 čierna
Priemer, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný panel Solight biela WD142
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED svetelný panel Solight biela WD140
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED mini panel CCT, podhľadový, 6W, 450lm, 3000K, 4000K, 6000K, štvorcový
S teplým bielym svetlom, so studeným bielym svetlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
Briloner 7303-016 - LED Stmievateľné stropné svietidlo STARRY SKY LED/36W/230V+ DO
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi -LED Stmievateľné svietidlo POOL LED/18W/230V 3000-6000K 20 cm béžové + diaľkový ovládač
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný panel Solight biela WD173
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED Stmievateľné stropné svietidlo INDUS LED/60W/230V 2700-6500K + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Solight WO8010- LED Stm. svietidlo SOLID OAK LED/60W/230V 3000-6500K pr. 51 cm+DO
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo SLIMFRAME LED/58W/230V 60x60 cm strieborná/modrá+DO
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo GLASS POOL DOUBLE LED/60W/230V 50 cm biele + DO
SkladomDoprava zadarmo
LED svetlo Solight biela WO8010
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi - LED stmievateľné stropné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000-6000K 50 cm hnedé + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stmievateľné svietidlo POOL LED/60W/230V 3000-6000K priemer 60 cm biela + diaľkové ovládanie
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné svietidlo MOLINA LED/72W/230V 3000-6500K dub pr. 78 cm+DO
Drevený
SkladomDoprava zadarmo
LED stropné svetlo Solight biela WO8021
Kovový, plastový, inteligentný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné svietidlo čierne 40 cm vrátane LED s diaľkovým ovládaním - Live
Skladom
Trio R62712402 LED stropnice Zeta 1x24W | 2000L | 2700-6500K | IP20
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stlmiteľné stropné svietidlo ALSON LED/48W/230V 3000-6500K + DO
Drevený
SkladomDoprava zadarmo
BERGE LED panel štvorcový 300x300x20mm vstavaný - 24W - 230V - 1900Lm - teplá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné LED svietidlo Marlon, 1x LED 12w, 4000k, b
Na odoslanie o 3 dni
Kanlux 31530 - LED stropné svietidlo AZPO LED/12,3W/230V 22,5x22,5 cm IP54 biela
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Moderné stropné svietidlo čierne vrátane LED 40 cm - Liv
S denným bielym svetlom
Skladom
Eglo 901766 - LED kúpeľňové stropné svietidlo FUEVA LED/10,5W/230V 22x22 cm IP44 chróm
Kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED svetelný panel Solight biela WD170
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Brilagi - stmievateľné LED svietidlo PORTOFINO LED/60W/230V pr. 80 cm zlaté + DO
SkladomDoprava zadarmo
Stropné LED svietidlo Slimi, 1x LED 24w, 4000k, b
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 deňNajlepšie produkty od Svet-svietidiel.sk

Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/36W/230V 3000-6500K biela +DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED RGBW Stmievateľné stropné svietidlo LED/24W/230V 3000-6500K biela + DO
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED solárna dekoračná reťaz BUBBLE 50xLED/8 funkcií 7m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne
Skladom
Brilagi - LED solárny svetelný reťazec BUBBLE 100xLED/8 funkcií 10 m IP65 teplá biela
Svetelné reťaze, solárne, nástenné
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľný luster SLEEKLINE SMART LED/40W/230V Wi-Fi Tuya čierna+DO
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED vonkajšia dekoratívna reťaz GIRLANDA 25xE12 20m čierna IP44 teplá biela
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - Stropné svietidlo CLARE 2xE27/24W/230V pr. 30 cm biela
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
Aigostar - LED kúpeľňové osvetlenie zrkadla LED/8W/230V 4000K 40 cm IP44 čierna
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
SADA 6x LED Žiarovka Philips GU10/4,6W/230V 2700K
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
SADA 3x LED Žiarovka Philips A60 E27/8W/230V 2700K
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľné kúpeľňové svietidlo FRAME SMART LED/50W/230V IP44 čierna+DO
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED stropné svietidlo POOL LED/36W/230V 3000/4000/6000K pr. 30 cm biela
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED RGBW Stmievateľná detská lampa LED/1W/5V USB 1200 mAh kapybara
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi-LED Stmievateľné stropné svietidlo POOL SMART LED/50W/230V 3000-6000K + DO
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Vonkajšie svietidlo BENE LED/18W/230V 22x22 cm IP54
SkladomDoprava zadarmo
Sollux SL.0469 - Luster na lanku PASTELO 1 1xG9/8W/230V čierna
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Eglo 44074 - Prisadený luster TOWNSHEND 3xE27/60W/230V
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, atypický
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Immax 08481L - LED Solárne nástenné svietidlo so senzorom LED/5W/5,5V IP65
Solárne, nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo







