Porovnajte ceny od 68,9 € do 75,6 € v 2 e-shopoch:
Ferro Algeo, sprchová nástenná batéria bez sprchovej súpravy, čierna matná-chrómová, BAG7BL
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 68,9 € do 75,6 €:
História cien
- 26. 5. 2026 - 72,25 €
- 23. 5. 2026 - 72,25 €
- 3. 2. 2026 - 75,6 €
- 26. 5. 2026 - 68,9 €
- 23. 5. 2026 - 68,9 €
- 3. 2. 2026 - 75,6 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Ferro Algeo Square, sprchová nástenná batéria bez sprchovej súpravy, čierna matná-chrómová, BAQ7BLC Výrobca: Ferro Séria: Algeo Typ: nástenná sprchová batéria / páková Prevedenie: čierna matná / chróm lesklý Akustická skupina: N Trieda prietoku (perlátor): S Ovládací prvok: keramická kartuša Primer kartuše [mm]: 35 Teplota vody [°C] max.: 90 Počet montážnych otvorov: 2 Materiál/materiál tela: mosadz Montáž: nástenná Typ a priemer spojov: excentrické pripojenie G1/2 Rozstupy pripojenia [mm]: 150 ± 20 Metóda balenia: krabica
Parametre
| Povrchová úprava | Chróm |
|---|---|
| Ovládanie | Pákové |
| Farba | Čierna |
| Druh | Nástenná (rozostup 150 mm) |
| Rozteč | 150 mm |
| Ean | 5902194979078 |
| Rozteč pripojenia (mm) | 150 |
| Výrobca | Ferro |
| Séria | Ferro Algeo |
| Montáž | Nástenná 150 mm |
| Typ | Batérie - pákové sprchové batérie |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
Odporúčame

Hansgrohe Finoris sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa chróm 76415000
Podomietková, chrómová, páková
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Sprchová batéria Hansgrohe Vivenis bez sprchového setu 150 mm chróm 75620000
Chrómová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Mexen Cube termostatická sprchová batéria, chróm - 77200-00
Termostatická, chrómová
Dostupné v 3 e-shopoch

Hansgrohe DuoTurn S sprchová a vaňová batéria bez podomietkového telesa kartáčovaný bronz 75418140
Podomietková, bronzová, páková
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
