
Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 30 x 50 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
7,35 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
7,35 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 40 x 60 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
8,66 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 50 x 50 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
9,53 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 35 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
7,35 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 45 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
8,66 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 50 x 70 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
9,96 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 50 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
9,53 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 60 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
10,4 €

Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 70 x 90 cm
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
13,88 €
Biante Dekoračná obliečka na vankúš - Paris TF-003 Hráškovo zelená 60 x 60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 8,84 €
História cien
- 19. 5. 2026 - 10,4 €
- 8. 5. 2026 - 10,4 €
- 5. 5. 2026 - 8,84 €
- 8. 3. 2025 - 10,4 €
- 6. 3. 2025 - 8,84 €
- 1. 3. 2025 - 10,4 €
- 27. 2. 2025 - 8,84 €
- 12. 2. 2025 - 10,4 €
- 11. 2. 2025 - 8,84 €
- 20. 6. 2024 - 10,4 €
- 17. 6. 2024 - 8,84 €
- 17. 2. 2024 - 10,4 €
- 15. 1. 2024 - 9,95 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dekoračná jednofarebná obliečka na vankúš s jemným vzorovaním v hráškovo zelenej farbe, ušitá zo 100% polyesterovej látky s vodoodpudivou a nešpinovou teflónovou úpravou. Je stálofarebná, nezráža sa a veľmi ľahko sa udržuje. Zapínanie na zips je skryté na spodnej strane obliečky a neruší tak jej celkový vzhľad. K obliečkam na vankúše ponúkame aj výplňové vankúše. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|
Parametre
| Tvar | Štvorcové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Zelená |
| Druh materiálu | Polyester, Teflón |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Teflón, Paris |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester s teflónovou úpravou |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, Žehlenie do 110 °C, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 160 g/m² |
| Prevedenie | Bez lemu |
| Doporučení | Perte z rubovej strany, predĺžite tým životnosť materiálu, farieb a potlače. |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Typ tovaru | Obliečky na vankúše |
| Rozmer obliečky | 60 x 60 cm |
| Výrobca | Biante |
Odporúčame

Goldea bavlnená obliečka na vankúš - latte 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Skladom
Saténová obliečka na vankúš 40 x 40 cm - Diana prírodná
Saténová, štvorcová, bavlnená
Skladom
Bavlnená obliečka na vankúš Renforcé 40 × 40 cm - Jasmine prírodná
Štvorcová, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea krepová obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - harmanček 40 x 40 cm
Jednofarebná
Skladom
Perový vankúš 70 x 90 EMI
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Gloria čierne
Bavlnená, s kvetinami, šírka
Skladom


