
Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 30 x 50 cm
Saténová, jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
7,35 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 35 x 45 cm
Saténová, jednofarebná, štvorcová, so zipsom
7,35 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 40 x 40 cm
Saténová, jednofarebná, štvorcová, so zipsom
7,35 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 40 x 60 cm
Saténová, jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
8,66 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 45 x 45 cm
Saténová, jednofarebná, štvorcová, so zipsom
8,66 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 50 x 50 cm
Saténová, jednofarebná, štvorcová, so zipsom
9,53 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 50 x 60 cm
Saténová, jednofarebná, so zipsom, polyesterová
9,53 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 50 x 70 cm
Saténová, jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
9,96 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 70 x 90 cm
Saténová, jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom
13,88 €

Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 60 x 60 cm
Saténová, jednofarebná, štvorcová, so zipsom
10,4 €
Biante Saténová obliečka na vankúš LUX-021 Petrolejovo modrá 30 x 50 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 6,25 €
História cien
- 31. 5. 2026 - 7,35 €
- 29. 5. 2026 - 7,35 €
- 26. 5. 2026 - 6,25 €
- 8. 5. 2026 - 7,35 €
- 5. 5. 2026 - 6,25 €
- 8. 3. 2025 - 7,35 €
- 6. 3. 2025 - 6,25 €
- 17. 2. 2024 - 7,35 €
- 15. 1. 2024 - 6,85 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Saténová jednofarebná dekoračná obliečka na vankúš v petrolejovo modrej farbe, ušitá zo 100% polyesterovej látky Satén LUX. Vysoká pevnosť a luxusný kovovo lesklý vzhľad, to sú hlavné prednosti tejto látky. Gramáž látky 170 g/m2. Zapínanie na zips je skryté na spodnej strane obliečky a neruší tak jej celkový vzhľad. K obliečkam na vankúše ponúkame aj výplňové vankúše. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 30 cm |
|---|
Parametre
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Satén, Polyester |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Modrá |
| Druh materiálu | Satén |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Satén LUX |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, Žehlenie do 110 °C, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 170 g/m² |
| Prevedenie | Bez lemu |
| Doporučení | Perte z rubovej strany, predĺžite tým životnosť materiálu, farieb a potlače. |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Typ tovaru | Obliečky na vankúše |
| Rozmer obliečky | 30 x 50 cm |
| Výrobca | Biante |
Odporúčame

Goldea bavlnená obliečka na vankúš - latte 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - okrasné rastliny 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Bavlnená, s kvetinami
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - biela 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea krepová obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - slovenská lúka 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom

