


Pohodlné a praktické sedenie Vám zabezpečí taburetka (2 ks) NOVI S. Taburetky sú vhodné na zariadenie chát alebo penziónov, pretože sa s nimi jednoducho manipuluje a vďaka svojej veľkosti a váhe sa ľahko presúvajú. Svoje uplatnenie tiež nájdu aj v domácnosti, ako doplnkové sedenie pre hostí či návštevy. Taburetka je vyrobená z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá je nenáročná na údržbu a jej farebné prevedenie je dub sonoma. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 33,6x33,6x45 cm. Dodávaná 2 ks v balení.
| Šírka: | 33 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 33 cm |
| Výška: | 45 cm |
| Materiál čalúnenia | Látka |
|---|---|
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Nožičky | Bez nožičiek |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 2 ks |
| Čistá váha výrobcu | 11.3 kg |
| Váha s obalom výrobcu | 11.5 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Novi S |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Rozkladacia funkcia | Nie |
| Doplňujúce informácie | 2 ks v balení |
| Čalúnenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ stoličky | Bez operadla |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Sedák by mohol byť mäkší
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom