


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
S botníkom (skrinkou na topánky) LUZON 2D-60 budú mať všetky Vaše topánky svoje miesto a Vaša predsieň bude stále uprataná. Botník je vyrobený z kvalitnej drevotrieskovej dosky, ktorá je nenáročná na údržbu a je v nadčasovom prevedení dub sonoma / wenge tmavá. Pozostáva z dvoch výklopných dvierok, na ktorých sú pre jednoduchšiu manipuláciu pripevnené úchytky a jeho celkové rozmery sú (ŠxHxV): 60x26,8x98,5 cm.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 27 cm |
| Výška: | 99 cm |
| Materiál | Lamino |
|---|---|
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Hnedá |
| Typ | Policové, Výklopné |
| Štýl | Moderný |
| Váha s obalom výrobcu | 20.2 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1583 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 19.8 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Luzon 2D-60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / wenge tmavá |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
zlý navod
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

48×104×30 cm, s lavičkou, v dekore dub
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
110×30×26 cm, policový, závesný
Dostupné v 2 e-shopoch

48×104×30 cm, s lavičkou, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
48×104×30 cm, s lavičkou, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
113×60×25 cm, výklopný, policový
Skladom
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
128×84×32 cm, kovový, policový
Skladom
88×128×31 cm, s lavičkou, policový
Skladom
S lavičkou, drevený, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
111×80×45 cm, v dekore dub, kovový
Skladom
48×104×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S lavičkou, drevený, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
47×105×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 8 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
71×75×30 cm, v dekore dub, policový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
71×75×30 cm, drevený, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Drevený, výklopný, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
87×160×42 cm, s lavičkou, v dekore dub
SkladomDoprava zadarmo
51×80×45 cm, v dekore dub, kovový
Skladom
68×98×33 cm, s lavičkou, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevený, zásuvkový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevený, v dekore dub, výklopný
Dostupné v 5 e-shopoch
Doprava zadarmo
44×100×36 cm, s lavičkou, kovový
SkladomDoprava zadarmo
113×60×29 cm, výklopný, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
44×80×30 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
132×60×27 cm, v dekore dub, výklopný
Skladom
48×103×30 cm, s lavičkou, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×105×40 cm, s lavičkou, drevený
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom