



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Elegantná a jednoduchá vitrína TAVIR PB-2D1DRW sa bude nádherne vynímať vo Vašej domácnosti a vytvorí útulnú atmosféru. Vitrína má dvoje dvierok, ktoré sú plné a skrinka za nimi je predelená policou. V strednej časti vitríny sa nachádza praktická zásuvka na odloženie dokumentov alebo iných potrebných vecí. Pre jednoduchšiu manipuláciu sú zásuvky a dvierka doplnené sivými vodorovnými úchytkami. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 50,2x34,3x195 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 34 cm |
| Výška: | 195 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Dekor | Dub sonoma |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Typ otvárania | Klasické |
| Štýl | Škandinávsky |
| Typ dvierok | Plné |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 38.5 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.3352 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 2 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 38.9 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir PB-2D1DRW |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / biela |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 2 |
| Polička | Áno |
| Počet poličiek | 1 |
| Počet sekcií | 2 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Áno |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Vitrína je super ale police boli postrieka neviem čím nejde to dole
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Ďakujeme za spätnú väzbu! Sme radi, že ste spokojní s vitrínou. Mrzí nás však, že police prišli znečistené. Určite to chceme vyriešiť – prosím, kontaktujte nás prostredníctvom správy alebo e-mailu s fotkou problému a radi nájdeme riešenie k Vašej spokojnosti. S pozdravom, Nabbi
Produkt prišiel o mesiac skôr než avizovali. Skrinka je nádherná, ľahko skladatelna. Cena je ešte relatívne prijateľná.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

210×100×60 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
76×133×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×125×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
87×80×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
42×125×40 cm, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
76×93×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
87×80×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
210×60×60 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
93×90×40 cm, matná, s klasickým otváraním
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
V dekore dub, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
40×164×42 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×100×32 cm, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
210×100×60 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
210×100×47 cm, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
42×125×40 cm, v dekore dub, lesklá
SkladomDoprava zadarmo
157×40×22 cm, v dekore dub, matná
Skladom
42×164×40 cm, v modernom štýle, matná
SkladomDoprava zadarmo
180×60×35 cm, drevená, matná
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Drevená, lesklá, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
40×125×40 cm, v dekore dub, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
180×80×35 cm, drevená, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
87×120×40 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
200×164×42 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
134×45×60 cm, matná, v dekore breza
SkladomDoprava zadarmo
93×120×42 cm, s posuvným otváraním, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom