


Rozmery 51×120×66 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Jednoduchý štýl a eleganciu konferenčného stolíka IGINS CT si ihneď zamilujete. Získa si Vás najmä súhrou farieb a ozdobným okrajom vrchnej dosky stola. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne, elegantné, pôsobí čisto a upokojujúco a na nábytku vytvára krásny harmonický celok. Okrem priestrannej vrchnej dosky stôl ponúka aj otvorenú policu, na ktorú je možné odložiť ovládač od TV, noviny, okuliare, pochutiny alebo iné veci, ktoré chcete mať stále po ruke. Jeho rozmery sú (ŠxHxv): 120x66x51 cm a je dodávaný v demonte. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 66 cm |
| Výška: | 51 cm |
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| S úložným priestorom | Ano |
| Sety | Ano |
| Kolieska | Ano |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4039 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 23.6 kg |
| Čistá váha výrobcu | 23.4 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins CT |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Hranatý |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

74×80×80 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
43-51×49-69 cm, okrúhly, kovový
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Okrúhly, matný, výška
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Okrúhly, drevený, matný

Okrúhly, matný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
35-45×53 cm, okrúhly, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
55×80×60 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, atypický, matný
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
46×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrúhly, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
35-45×43-53×43-53 cm, okrúhly, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kovový, matný, v retro štýle
Na odoslanie o 1 týždeň
40×80×80 cm, v modernom štýle, štvorcový
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, s úložným priestorom, kovový

Okrúhly, sklenený, v dekore dub

54×100×68 cm, v dekore dub, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
Okrúhly, drevený, v modernom štýle

Kovový, štvorcový, matný
Na odoslanie o 1 týždeň
40×120×60 cm, v dekore dub, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
45×100×68 cm, v dekore dub, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
76×60×60 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V dekore dub, drevený, v modernom štýle
Skladom
33-40 cm, ⌀ 50-58 cm, okrúhly, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
74×120×120 cm, ⌀ 120 cm, okrúhly, rozkladací
SkladomDoprava zadarmo
20×80×40 cm, v modernom štýle, obdĺžnikový
SkladomDoprava zadarmo
74×60×60 cm, rozkladací, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
180×80 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
54 cm, ⌀ 40 cm, okrúhly, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
46 cm, ⌀ 53 cm, okrúhly, kovový

40×60×60 cm, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
40×60×60 cm, drevený, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždneDoprava zadarmo
41×68×68 cm, s úložným priestorom, na kolieskach
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
40×50×50 cm, ⌀ 50 cm, okrúhly, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom