Odporúčame
História cien
- 28. 5. 2026 - 175 €
- 9. 1. 2025 - 175 €
- 4. 4. 2024 - 159 €
- 15. 1. 2024 - 156 €
Popis produktu
Trojdverová vitrína so zásuvkou IGINS B-1W2D1DRW si Vás získa svojou eleganciou a provensálskymi prvkami, ako sú zaujímavé ornamentové úchytky, vrchná doska ukončená ozdobnou lištou či netradičné riešenie nožičiek. Farebné prevedenie sosna Andersen je krásne doplnené prevedením dub zlatý, farby spolu dokonale ladia a vytvárajú harmonický celok. Vitrínu tvoria jedny presklené dvierka, dvoje plných dvierok, za ktorými je priestor predelený policou a zásuvka. Jej rozmer je (ŠxHxV): 93,4x39x133 cm. Dodávaná je v demonte. Kolekcia Igins je elegantná sektorová zostava, ktorá vytvorí z Vašej obývačky harmonické miesto pre pokojné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Materiál použitý na výrobu je kvalitná, na údržbu nenáročná drevotriesková doska. S kolekciou Igins si zariadite okrem obývačky aj jedáleň, spálňu, pracovňu či šatník a ponúkne Vám všetko čo potrebujete.
Rozmery
| Šírka: | 93 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 39 cm |
| Výška: | 133 cm |
Parametre
| Povrchová úprava | Mat |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 52.4 kg |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.4842 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 53 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Igins B-1W2D1DRW |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Sosna Andersen / dub zlatý |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Orientácia | Ľavá aj pravá |
| Dvierka / dvere | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Počet dverí / dvierok | 3 |
| Počet sekcií | 4 |
| Priestorový tvar | Rovný |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 1 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vhodné do kancelárie | Nie |
| Vhodné do kúpeľne | Nie |
| Vzhľad | Moderný |
| Zásuvky | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Produkt je pekný a páči sa mi čo som si vybrala. Až na tie problémy s rozbitym sklom na dvierkach. Dúfam, že sa to vybaví k obojstrannej spokojnosti.
Prišli dvierka sklenené rozbité
Na barovej skrinke mi prišli sklenená dvierka rozbité -cakam za vybavením reklamácie už mesiac
Čakám od 9.5.2024 na reklamaciu
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom




