






Rozmery 57×60×38 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Moduo Slim, závesná umývadlová skrinka 60cm, biela lesklá, S929-004 Umývadlová skrinka MODUO SLIM s modernou štylistickou líniou je vyrobená z lakovanej nábytkovej dosky v bielej farbe. Model je vybavený pohodlnými frézovanými rukoväťami a tichým zatváracím systémom. Interiér zásuviek je ukončený v teplom odtieni šedej. Vďaka zníženej hĺbke sa dá namontovať aj v úzkych miestnostiach. To vám umožní prispôsobiť interiér vašim individuálnym potrebám. Skrinka je prispôsobená na inštaláciu s umývadlom na nábytok MODUO SLIM 60. Výrobca: Cersanit Séria: Moduo SLIM Typ: umývadlová skrinka Montáž: závesná Výška [mm]: 570 Šírka [mm]: 595 Hĺbka [mm]: 375 Farba: biela lesklá Systém zatvárania: soft-close (pomalé zatváranie) Spôsob montáže: zmontované Madlá: zapustené, fŕezované Poznámka: ponuka neobsahuje umývadlo, batériu a odtokovú súpravu
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 38 cm |
| Výška: | 57 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Typ | Pod umývadlo |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Biela |
| Ean | 5902115738494 |
| Výrobca | Cersanit |
| Výška (mm) | 570 |
| Šírka (mm) | 595 |
| Hĺbka (mm) | 375 |
| Šírka skrinky | 60-69 cm |
| Séria | Cersanit Moduo |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

73×60×46 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, z dreva
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
S umývadlom, matná
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom
54×45 cm, lesklá, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
71×51 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
Matná, v dekore orech, z lamina
Skladom
61×50 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
46×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
S umývadlom, matná, z lamina
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
50×99×45 cm, s umývadlom, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore dub
Skladom
51×81×51 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
56×42 cm, s umývadlom, lesklá
Skladom
S umývadlom, lesklá, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
S umývadlom, v modernom štýle, matná
Skladom
S umývadlom, matná, v dekore orech
Skladom
60×60×45 cm, s umývadlom, v modernom štýle
Skladom
73×80×46 cm, matná, v dekore orech
Skladom