








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Produkt priamo od výrobcu Kanlux máme skladom za cenu 28.90 € a so zárukou na 3 roky.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Zapínanie | Vypínač |
| Štýl | Moderný |
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Napájacie napätie | 230V |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Farba svetla | Teplé biele |
| Farba | Čierna |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Funkcie | LED technológia/Vypínač na tele svietidla |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 2,7 W |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 2,7 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 10 W |
| Teplota chromatickosti | 3000 K |
| Celkový svetelný tok | 100 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 30 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 20000 h |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 2,7 W |
| Typ | Nástenná lampa |
| Series | TONIL Kanlux, ARENA Candellux |
| Výrobca | Kanlux |

Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, sklenené, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, v rustikálnom štýle, sklenené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, sklenené
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, s diaľkovým ovládaním, drevené
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, kovové, v industriálnom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínané vypínačom, kovové, v modernom štýle
Skladom
Zapínané vypínačom, LED, kovové
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, reflektorová, s päticou GU10
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo