Spokojný používateľ
pekný
možnosť montáže P aj L
vodiace lišty zásuviek nie sú plnovýsuv
Zakúpené v eshope Mojnabytok.sk
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
120 x 75 x 55 cm
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 75 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Sivá |
| Výrobca | ArtLas |
Používateľské recenzie
pekný
možnosť montáže P aj L
vodiace lišty zásuviek nie sú plnovýsuv
Zakúpené v eshope Mojnabytok.sk
Dobrý deň, pán Emil, ďakujeme za Vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Teší nás, že oceňujete vzhľad produktu aj možnosť montáže na pravú alebo ľavú stranu. Vašu poznámku k zásuvkám sme si zaznamenali a ďakujeme, že ste sa o ňu podelili. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá.

135×110×40 cm, so zrkadlom, s osvetlením
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo