









Rozmery 31×37×52 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Deante Anemon závesný bidet RimFree, 52 x 37 cm, CDZ_6BPW Technické údaje: Výrobca: Deante Séria: Anemon Prevedenie: sneho-biela Dĺžka: 517 mm Šírka: 367 mm Výška: 310 mm Montáž: na stenu / závesné Rozteč uchytenia: 180 mm Systém splachovania: RIMFREE (bez-okrajové oplachovanie misy pre vyššiu hygienu) s 1 otvorom pre batériu pre batériu Skryté spojovacie prvky: áno Materiál: keramika Otvor pre batériu: áno Záruka [roky]: 10
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 31 cm |
| Design | Hranatý, Oblý |
|---|---|
| Typ | Závesné |
| Farba | Biela |
| Ean | 5908212071182 |
| Skrytá montáž | Áno |
| Otvor pre batériu | Áno |
| Rozteč pripojenia [mm] | 180 |
| Materiál | Keramika |
| Výrobca | Deante |
| Dĺžka (mm) | 517 |
| Výška (mm) | 310 |
| Šírka (mm) | 367 |
| Séria | Deante Anemon |