


Rozmery 33×36×52 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit INVERTO závesný bidet 52 x 35,5 cm, Biela, K671-002 Výrobca: Cersanit Séria: Inverto Farba: biela Rozmery: 520 x 355 x 325 m m Materiál: keramika RockLite Typ: závesný bidet Otvor na batériu: áno Váha: 22,4kg Záruka výrobcu: 10 rokov poznámka: ponúkaný bited za predáva bez bidetovej batérie
| Šírka: | 36 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 52 cm |
| Výška: | 33 cm |
| Design | Oblý |
|---|---|
| Typ | Závesné |
| Farba | Biela |
| Ean | 5902115761669 |
| Materiál | Keramika |
| Dĺžka (mm) | 520 |
| Výška (mm) | 325 |
| Šírka (mm) | 355 |
| Séria | Cersanit Inverto |
| Výrobca | CERSANIT |