
Plechový obal na kvetináč v tvare lode Boat Planter - Ø 28*40*56cm
56×28×40 cm, vonkajší, izbový
SkladomRozmery 23×44×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 44 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 23 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Umiestnenie | Izbové |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Atypické |
| Výrobca | Ostatní |

56×28×40 cm, vonkajší, izbový
Skladom
20×30×13 cm, betónový, vonkajší
Skladom
17×14×16 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
20×20×16 cm, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
10×11 cm, keramický, izbový
Skladom
Vonkajší, izbový, kovový
Skladom
16×17×17 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
38×37×33 cm, izbový, kovový
Skladom
13×12×11 cm, keramický, izbový
Skladom
19×21×16 cm, betónový, vonkajší
Skladom
12×21×13 cm, keramický, vonkajší
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
14×14 cm, keramický, izbový
Skladom
23×13×11 cm, betónový, vonkajší
Skladom
9×10 cm, keramický, izbový
Skladom
Vonkajší, plastový, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
10×19×11 cm, keramický, izbový
Skladom
19-23×28-40 cm, vonkajší, izbový
Skladom
10×12 cm, keramický, izbový
Skladom
11×12 cm, keramický, izbový
Skladom
20×17×19 cm, betónový, izbový
Skladom
14×15 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
Izbový, kovový, klasický
Skladom
17×18 cm, keramický, vonkajší
Skladom