
Plechový obal na kvetináč v tvare lode Boat Planter - 23*30*44cm
23×44×30 cm, izbový, kovový
SkladomRozmery 56×28×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 28 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 56 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Kov |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Veľké |
| Farba | Sivá |
| Tvar | Atypické |
| Výrobca | Ostatní |

23×44×30 cm, izbový, kovový
Skladom
38×37×33 cm, izbový, kovový
Skladom
20×30×13 cm, betónový, vonkajší
Skladom
16×17×17 cm, betónový, vonkajší
Skladom
19-23×28-40 cm, vonkajší, izbový
Skladom
20×20×16 cm, izbový, okrúhly
Skladom
16×17 cm, vonkajší, izbový
Skladom
10×11 cm, keramický, izbový
Skladom
Vonkajší, izbový, kovový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
31-39×32-38×21-27 cm, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Vonkajší, plastový, izbový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
10×19×11 cm, keramický, izbový
Skladom
Betónový, drevený, izbový
Skladom
Keramický, vonkajší, izbový
Skladom
14×15 cm, keramický, izbový
Skladom
10×12 cm, keramický, izbový
Skladom
30×26×24 cm, izbový, kovový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×12 cm, keramický, izbový
Skladom
9×10 cm, keramický, izbový
Skladom
23×13×11 cm, betónový, vonkajší
Skladom
20×17×19 cm, betónový, izbový
Skladom
9×12 cm, keramický, izbový
Skladom
22×22×6 cm, betónový, vonkajší
Skladom
17×18 cm, keramický, vonkajší
Skladom
18×19 cm, keramický, izbový
Skladom
19×21×16 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Betónový, izbový, malý
Skladom
17×14×16 cm, betónový, izbový
Skladom
Plechová
Skladom
25 cm, ⌀ 55 cm, nafukovacie kreslá
Skladom
Na dvere, závesný
Skladom
Plechová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
30×14 cm, kamenné, hranaté
Skladom
50×100×42 cm, s látkovým čalúnením, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Priemer
Skladom
Plechová
Skladom
47×128×38 cm, kožená, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Plechová
Skladom
Plechová, priemer
Skladom
Plechová
Skladom
Plechová
Skladom
Drevená, priemer
Skladom