




Rozmery 36×37×53 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit City CleanOn, závesná wc misa bez sedátka, biela, K35-028 Vlastnosti produktu Značka: Cersanit Séria: City Katalógové číslo: K35-028 Dĺžka: 53 cm Šírka: 37 cm Výška: 35,5 cm V cene: Toaletná misa bez sedátka Bez goliera: Áno (technológia CleanOn) Odtok vody: horizontálny Tvar: oválny Montáž: zavesenie Farba: biela Ochranný náter: nie Kód EAN: 5902115725524 POPIS PRODUKTU šírka 370 mm hĺbka 530 mm bez vnútorného goliera Technológia: CleanOn (bezokrajové splachovanie) ekonomické splachovanie 2,5/5 l, 3/5 l metóda montáže: závesná farba: biela
| Šírka: | 37 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 53 cm |
| Výška: | 36 cm |
| Typ | Závesný |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Odpad | Zadný |
| Design | Oblý |
| Ean | 5902115725524 |
| Výrobca | Cersanit |
| Dĺžka (mm) | 530 |
| Šírka (mm) | 370 |
| Výška (mm) | 355 |
| Séria | Cersanit City |

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Kombi, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, hranatý, oblý
Skladom
35×36×53 cm, závesný, dizajnový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

36×36×49 cm, závesný, oblý
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 3 e-shopoch

Závesný, hranatý, oblý
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, hranatý, oblý
Dostupné v 2 e-shopoch

Závesný, oblý, so zadným odpadom
Dostupné v 2 e-shopoch

34×37×54 cm, závesný, hranatý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Závesný, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom
Kombi, so spodným odpadom, oblý
Skladom
Kombi, oblý, so zadným odpadom
Skladom