Odporúčame
História cien
- 30. 5. 2026 - 29,9 €
- 23. 7. 2025 - 29,9 €
- 26. 6. 2025 - 34,91 €
- 30. 1. 2025 - 49 €
- 4. 4. 2024 - 43 €
- 15. 1. 2024 - 41 €
Popis produktu
Klasika nadovšetko! Nočný stolík SEINA BC určite zapasuje aj do Vašej domácnosti. Zaoblené hrany, dekoratívne prvky z MDF (drevovláknitá doska) či nádherná farebná kombinácia dub sonoma a wenge magic určite nezostane bez povšimnutia. Rozmery stolíka sú (ŠxHxV): 50x36x40,5 cm. Nábytok je zhotovený z kvalitnej DTD (drevotrieskovej dosky), pričom hrúbka dosky je 16 mm. Hrany ABS (0,5) a kvalitné teleskopické kovanie zabezpečujú odolnosť a trvácnosť nábytku. Nechajte sa opantať modernou klasikou a minimalistickým dizajnom, ktoré Vám nábytok Seina ponúka.
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 36 cm |
| Výška: | 40 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Zásuvka | Ano |
| Dekor | Dub sonoma |
| Materiál | Lamino |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.0246 m3 |
| Váha s obalom výrobcu | 14 kg |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Seina BC |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma / wenge magic |
| Prevedenie s leskom | Nie |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Funkcia pomalého zatvárania | Nie |
| Dvierka / dvere | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Nábytkový systém | Áno |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Polička | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Počet zásuviek | 2 |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Klasický |
| Zásuvky | Áno |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Používateľské recenzie
Súper veľmi dobré pekne ďakujem
Súper
Rihlo prišiel
Zakúpené v eshope Nabbi.sk
Stiahnuté z Heureky
Ďakujeme pekne za Vašu spätnú väzbu! Teší nás, že ste spokojný s rýchlosťou doručenia aj s našimi službami. Budeme radi, ak si u nás objednáte tovar aj nabudúce. S pozdravom, Nabbi
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom










