




Rozmery 140×35×30 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesná vysoká policová skrinka 2x dvierka vnútri 4 výškovo nastaviteľné sklenené police možnosť inštalácie látkového koša na bielizeň do spodnej časti, kôš viď príslušenstvo pravo / ľavé prevedenie: otočením dvierok získate požadovanú variantu Nábytok je dodávaný v zmontovanom stave, pripravený na okamžitú inštaláciu. Ľavá alebo pravá strana skriniek sa určuje podľa pozície pántov. Nábytok inštalujte na rovnú stenu. Pri skrúteniu korpusu skrinky môže dôjsť k poruche funkcie aretačnej mechanizmov. Nevystavujte nábytok trvalej vlhkosti a styku s vodou. Kúpeľňu vždy riadne odvetrajte.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 30 cm |
| Výška: | 140 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Uchytenie | Závesné |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Typ | Vysoké |
| Materiál | Lamino |
| Farba | Hnedá |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x140x30 cm |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 300 |
| Šírka skrinky | 30-39 cm |
| Séria | Sapho NIRONA |
| Výrobca | Sapho |

60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom