









Rozmery 184×35×29 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Dvierka sa môžu inštalovať s otváraním na pravú alebo ľavú stranu (Otvory pre úchytku sú z vnútornej strany naznačené. Podľa zvolenej strany otvárania je potrebné ich vyvŕtať.) Skrinka je štandardne dodávaná s 2 druhmi úchytiek – hranaté (Zoja) a okrúhle (Keramia Fresh) tak, aby bolo možné ju kombinovať s ďalšími skrinkami Zoja aj Keramia Fresh.
| Šírka: | 35 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 29 cm |
| Výška: | 184 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Uchytenie | Závesné, Stojacie |
| Štýl | Moderný |
| Dekor | Dub |
| Typ | Vysoké |
| Materiál | Drevo, Lamino |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x184x29 cm |
| Výbava | Nutná montáž |
| Typ skrinky | Zásuvky a dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Závesné / na postavenie |
| Šírka (mm) | 350 |
| Hĺbka (mm) | 290 |
| Šírka skrinky | 30-39 cm |
| Séria | Aqualine Zoja |
| Výrobca | Aqualine |

170×32×25 cm, závesná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×30×45 cm, závesná, lesklá
Skladom
180×64×64 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, zrkadlová, závesná
Skladom
90×30×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom
60×30×22 cm, závesná, lesklá
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×64×30 cm, matná, nad práčku
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo