

Rozmery 216×150×62 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Šatníková skriňa Margo 150 v troch farbách: biela, čierna, dub sonoma. Šatník Margo má posuvné dvere a v spodnej časti zásuvky.Zrkadlá sú hore a dole orámované pruhmi z farebného skla šedej farby.
| Šírka: | 150 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 62 cm |
| Výška: | 216 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Počet dverí | Dvojdverové |
| Úložný priestor | Zásuvky, Kombinovaný |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | So zrkadlom |
| Dĺžka | 150 |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 12 |
| Hrúbka dosky | 16 mm |
| Výrobca | Žltá Hala |

216×120×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
216×250×62 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kovový, trojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami

Drevený, kovový, trojdverový

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, v dekore dub

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, trojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, s poličkami

Kovový, dvojdverový, v dekore dub

Kovový, dvojdverový, s poličkami

216×150×62 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 4 týždneDoprava zadarmo
Kovový, dvojdverový, s poličkami