





Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Veľmi moderný a originálny dizajn so sebou, k Vám do interiéru, či záhrady prináša vysoký plastový kvetináč DTUS400 40 cm. Materiál použitý na jeho výrobu je vysokokvalitný plast, ktorý je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Vyznačuje sa nízkou váhou a jednoducho sa udržiava. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy. Jeho výnimočné matné farebné prevedenie bielej bude originálnou ozdobou a jedinečným kúskom Vašej záhrady. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 40x40x76,2 cm.
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 76 cm |
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Izbové, Vonkajšie |
| Mrazuvzdorné | Ano |
| Veľkosť | Veľké |
| Farba | Biela |
| Tvar | Okrúhle |
| Vnútorný objem | 64 l |
| Kusov v balení výrobcu | 5 ks |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 3.4 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.1219 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DTUS400 |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Používateľské recenzie
Veľmi pekný kvetináč, takáto veľkosť naozaj za rozumnú cenu.
Zakúpené v eshope Nabbi.sk

48×25×25 cm, vonkajší, plastový
Skladom
57×30×30 cm, vonkajší, plastový
Skladom
20×17×17 cm, izbový, malý
Skladom
45×24×24 cm, vonkajší, plastový
Skladom
12×14 cm, betónový, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
23×25 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom
55×29×29 cm, betónový, vonkajší
Skladom
48×25 cm, betónový, vonkajší
Skladom
Betónový, vonkajší, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
57×30×30 cm, vonkajší, plastový
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
23×12×30 cm, betónový, izbový
Skladom
Betónový, izbový, okrúhly
Skladom
17×19×17 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, malý
Skladom
17×19×17 cm, vonkajší, plastový
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
Izbový, okrúhly, klasický
Skladom
11×11 cm, izbový, kamenný
Skladom
Izbový, okrúhly, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Izbový, okrúhly, sklenený
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
10×12 cm, izbový, kovový
Skladom
30×33 cm, betónový, vonkajší
Skladom
40×30×29 cm, vonkajší, izbový
Skladom
88×40×30 cm, závesný, vonkajší
Skladom
9×10 cm, keramický, izbový
Skladom
Keramický, izbový, okrúhly
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
85×160×200 cm, v dekore dub, z lamina
Skladom
197×100×43 cm, matná, z lamina
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
91×102×40 cm, v dekore dub, zásuvková
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom