Produkty, ktoré by sa Vám mohli páčiť
Plastový kvetináč DUC600T 60 cm - antracit
Rozmery 49×58×18 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 30 €
- 9. 1. 2025 - 30 €
- 8. 1. 2025 - 29,32 €
Popis produktu
Hranatý plastový kvetináč DUC600T 60 cm je vhodný na celoročné použitie, či už v interiéri alebo v exteriéri. Vďaka jeho krásnemu prevedeniu antracit sa bude dokonale vynímať na terase, záhrade, balkóne či v obývačke alebo všade tam, kde si zmyslíte. Je vyrobený z kvalitného a odolného plastu, ktorý je odolný voči mrazu či iným poveternostným vplyvom a jednoducho sa udržiava. Vďaka jeho rozmerom (ŠxHxV): 58x18x49,8 cm v ňom môžete pestovať viac druhov rastlín či kvetín naraz. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý eliminuje množstvo potrebnej hliny.
Rozmery
| Šírka: | 58 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 18 cm |
| Výška: | 49 cm |
Parametre
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Typ | Klasické |
| Čistá váha výrobcu | 2.77 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 3 ks |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.052 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DUC600T |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Recenzie
Odporúčame

AMADEA Drevený obal na kvetináč tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom, 52x21,5x17cm Český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený závesný obal s kvetináčom tmavý, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×62×22 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom tmavý, 52x21,5x17cm, český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom so srdcom tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom morený, 61,2x19,6x15cm, český výrobok
15×61×20 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
Vyvýšený záhon Maple – Keter
32×50×106 cm, plastový, drevený
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
AMADEA Samozavlažovací kvetináč 50cm - doplnok k dreveným obalom na kvetináče
17×50×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom so srdcom, 52x21,5x17cm Český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Samozavlažovací kvetináč 60cm - doplnok k dreveným obalom na kvetináče
17×60×19 cm, samozavlažovací, plastový
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Betónový kvetináč odľahčený - hrubý, 53x22,5x17,5 cm, český výrobok
18×23×53 cm, samozavlažovací, vonkajší
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč s vtáčikmi, 62x21,5x17cm, český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 27x27x20 cm Český výrobok
20×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom so srdcom tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom s vtáčikmi, 52x21,5x17cm, český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený kvetináč so srdiečkom tmavý, vo vnútri s čiernou fóliou, 62x21,5x17cm, český výrobok
17×22×62 cm, drevený, vonkajší
Skladom
AMADEA Drevený prírodný obal s truhlíkom, 51,1x19,6x15cm, český výrobok
15×20×51 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom biely, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 52x21,5x17cm Český výrobok
17×22×52 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom - tmavý, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený závesný obal s kvetináčom, 27x27x21 cm, český výrobok
21×27×27 cm, samozavlažovací, drevený
Skladom
AMADEA Drevený obal na kvetináč so srdcom tmavý, 17x17x15cm Český výrobok
15×17×17 cm, drevený, vonkajší
Skladom
AMADEA Drevený obal na tri kvetináče s tabuľkou na písanie kriedou, 47x17x15cm, drevený kvetináč Český výrobek
15×17×47 cm, drevený, vonkajší
Skladom
AMADEA Drevený obal s hrantíkom so srdcom, 62x21,5x17cm Český výrobok
17×22×62 cm, samozavlažovací, drevený
SkladomNajlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Dvojdverová šatníková skriňa Preveza - dub sonoma
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kovový stojan na kvety Adite - biela / dub sonoma
107×30×30 cm, kovový, drevený
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Nočný stolík Molgan - biela
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Kreslo Pastore - svetlobéžová / svetlý orech
76×66×69 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom






























































