




Rozmery 65×60 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 51,9 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ranný rituál každého človeka začína v kúpeľni, v nej sa musí človek cítiť dobre. Zrkadlo tam samozrejme nesmie chýbať. Krásne zrkadlo na stenu BALETA Z60, ktoré je súčasťou rovnomennej modelovej rady, si zamilujete. Je vyrobené z kvalitnej drevotriesky hrubej 16 mm v kombinácii so zrkadlovou tabuľou. Toto spojenie pôsobí veľmi elegantne a jeho vzhľad je doplnený praktickou poličkou, na ktorú si s pokojom uložíte svoje zubné kefky, alebo krémy a vône. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 60x16,6x65 a balenie obsahuje navyše zadné nastaviteľné závesné konzoly, ktoré uľahčia montáž zrkadla na stenu. Má jednoduché rovné línie a bude sa krásne vynímať samostatne v priestore Vašej kúpeľne. Veľmi pekný vzhľad mu dodáva prevedenie craft zlatý, ktoré nádherne ukáže aj na ostatných prvkoch rady Baleta, ktoré spolu tvoria veľmi pekný celok a ten dodá Vašej kúpeľni ten správny šmrnc.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 65 cm |
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| S poličkou | Ano |
| Tvar | Štvorcové |
| Farba | Hnedá |
| Rám | S rámom, Bez rámu |
| Štýl | Moderný |
| Váha s obalom výrobcu | 10.64 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.021 m3 |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Baleta Z60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farba (slovne) | Craft zlatý |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do kúpeľne |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kúpeľne | Áno |
| Vertikálne umiestnenie | Hore |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | DTD |
| Výrobca | NABBI |

65×60 cm, nástenné, drevené
Skladom
65×60 cm, nástenné, drevené
Skladom
65×80 cm, nástenné, drevené
Skladom
60×40 cm, nástenné, kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
60×60 cm, nástenné, bez rámu
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
62×60 cm, nástenné, drevené
Skladom
80×80 cm, nástenné, drevené
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
90×60 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
90×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
170×60 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
170×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
90×60 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
90×70 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
120×90 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
170×60 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom