







Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight - LED nástenné svietidlo nad zrkadlo 40cm APP836-1W, zlatá, OSW-07014 ZNAČKA: Toolight POVRCHOVÁ NÁSTENNÁ LAMPA FAREBNÉ VARIANTY: Zlato MATERIÁL: Hliník, Plast SVETLÁ FARBA: Neutrálne (4000K) SVETELNÝ TOK : 1200lm LED výkon: 8W Novej generácie SMD led s kontinuálnou svetelnou linkou (nie je možné vidieť žiadne led diódy s bodovým osvetlením) Frekvencia: 50/60 Hz Životnosť: 25000h NAPÄTIE: 230V, NEVYŽADUJE SA ŽIADNY TRANSFORMÁTOR Šírka svietidla: 40 cm Základné rozmery: 20 x 4,5 cm Vzdialenosť nástennej lampy: 8 cm Model: APP836-1W Moderné a elegantné Nadčasová a elegantná LED nástenná lampa ideálna ako osvetlenie kúpeľne nad zrkadlom, ako aj výklady obchodov alebo v kaderníckych salónoch. Bude to vyzerať skvele ako osvetlenie obrazov. Moderný vzhľad a prevedenie lampy určite zapôsobí na každého. VLASTNOSTI PRODUKTU: Jedinečný dizajn Jednoduchý dizajn, ktorý sa zmestí do každej miestnosti Rýchla a bezproblémová inštalácia Perfektný dekoratívny prvok Montážna súprava súčasťou súpravy Napájanie zabudované do lampy
| Umiestnenie svetla | Nástenné |
|---|---|
| Farba | Žltá |
| Sku | OSW-07014 |
| Variant možnosti | --- |
| Model | APP836-1W |
| Typ svietidla | Nástenná |
| Farba svetla | 4000K |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Pre závit typu: | Integrovaný LED zdroj |
| Vrátane zdroja svetla | Áno |
| Moc | Síť ~ 220V - ~ 240V, 8W |
| Rozmery | 40 cm |
| Dĺžka (mm) | 400 |
| Výrobca | Toolight |

Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, šírka
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo