









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight - LED kúpeľňové svietidlo nad zrkadlo 5W 40CM APP361-1W, OSW-08427 Technické parametre Model: APP361-1W Typ svietidla: Nástenná lampa Použité vlákno: Integrovaný LED zdroj Svetelný zdroj zahŕňa: Nešpecifikované Sila: Sieť ~220V - ~240V Výrobca: Toolight
| Umiestnenie svetla | Nástenné |
|---|---|
| Farba | Sivá |
| Sku | OSW-08427 |
| Model | APP361-1W |
| Typ svietidla | Nástenná |
| Pre závit typu: | Integrovaný LED zdroj |
| Moc | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Rozmery | 40 x 2,5 cm |
| Ean | 5902557346547 |
| Výrobca | Toolight |

Nástenné, priemer
Skladom
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenné, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
Stropné, priemer
Na odoslanie o 3 dni
Nástenné, priemer
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Nástenné, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Nástenné
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším, šírka, výška
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, s krytím IP44 a vyšším, priemer
Na odoslanie o 1 týždeň
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Stropné
Skladom