


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Stmievateľná LED žiarovka GU10 AR111. Ovládanie pomocou aplikácie Spectrum SMART (kompatibilná s iOS aj Android) odkiaľkoľvek v dosahu Wi-Fi. Možnosť stmívania a zmeny teploty farieb. Funkcia Light Biorythm - svetlo sa prispôsobí vášmu dennému biorytmu. Kompatibilita: Google Assistant, Amazon Alexa, Tuya.
| Stmievateľné | Ano |
|---|---|
| Typ pätice | Pätica GU10 |
| Farba svetla | Studené biele (5500 - 7000K), Teplé biele (2100 - 3500K), Denné biele (3500 - 5500K) |
| Typ | LED |
| Vzhľad | Reflektorová |
| Ekologické | Ano |
| Farba | Biela |
| Napätie | 230 V |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Pätica | GU10 |
| Počet spínacích cyklov | 15000 ON/OFF |
| Príkon zdroja | 10 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 75 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 1050 lm |
| Počet kusov v balení | 1 |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Uhol vyžarovania | 30 ° |
| Priemerná životnosť zdroja | 17000 h |
| Funkcie | LED technológia/Stmievateľné/Wi-Fi |
| Series | WJ BULBS |
| Výrobca | Wojnarowscy |

LED, stmievateľná, so závitom E27
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, retro, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, retro, so závitom E27
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, farebná, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Skladom
LED, úsporná, stmievateľná
Skladom
LED, retro, stmievateľná
Dostupné v 4 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, žiarivková trubica, s päticou G13 (závitom T8)
Skladom
LED, úsporná, sviečková
Skladom
LED, so závitom E27, globe a deco pipe
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, úsporná, farebná
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, farebná, RGB
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, farebná, RGB
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, farebná, s päticou GU10
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, so závitom E14
Skladom
LED, retro, sviečková
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
LED, stmievateľná, reflektorová
Skladom
LED, s päticou GU10, s teplým bielym svetlom
Skladom
LED, retro, so závitom E27
Skladom
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, stmievateľná, s päticou GU10
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, plastový, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Stropné, s krytím IP44 a vyšším, výška
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo