
Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 30 x 50 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
-15 %7,36 €
8,66 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 35 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
-15 %7,58 €
8,92 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
-15 %7,73 €
9,09 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 40 x 60 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
-15 %9,95 €
11,7 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 45 x 45 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
-15 %10,32 €
12,14 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 50 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
-15 %10,69 €
12,57 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 50 x 50 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
-15 %10,54 €
12,4 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 50 x 70 cm
Jednofarebná, štvorcová, obdĺžniková, so zipsom
-15 %12,9 €
15,18 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 70 x 90 cm
Jednofarebná, obdĺžniková, so zipsom, polyesterová
-15 %20,66 €
24,31 €

Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 60 x 60 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom, polyesterová
-15 %13,27 €
15,61 €
Biante Zamatová obliečka na vankúš Diana DI-004 Tmavo hnedá 30 x 50 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 7,36 €
- 26. 5. 2026 - 7,36 €
- 8. 5. 2026 - 8,66 €
- 5. 5. 2026 - 7,36 €
- 8. 3. 2025 - 8,66 €
- 6. 3. 2025 - 7,36 €
- 1. 3. 2025 - 8,66 €
- 27. 2. 2025 - 7,36 €
- 12. 2. 2025 - 8,66 €
- 11. 2. 2025 - 7,36 €
- 20. 6. 2024 - 8,66 €
- 17. 6. 2024 - 7,36 €
- 17. 2. 2024 - 8,65 €
- 15. 1. 2024 - 8,2 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Dekoračná obliečka na vankúš so zamatovo lesklým vzhľadom v tmavo hnedej farbe. Vďaka špeciálnej štruktúre vzniká zaujímavý lesklý efekt v štýle krčeného zamatu. Obliečka je ušitá z hebkej a príjemnej zamatovej látky Diana zo 100% polyesteru, s vysokou gramážou 300 g/m2. Zapínanie na zips je skryté na spodnej strane obliečky a neruší tak jej celkový vzhľad. K obliečkam na vankúše ponúkame aj výplňové vankúše. Šijeme v našich krajčírskych dielňach v ČR, ponúkame aj rozmery na mieru.
Rozmery
| Šírka: | 30 cm |
|---|
Parametre
| Tvar | Obdĺžnikové |
|---|---|
| Zapínanie | Zips |
| Materiál | Polyester |
| Motív | Jednofarebný |
| Farba | Hnedá |
| Druh materiálu | Polyester, Zamat |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Diana |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, mierne odstreďovanie, Nesmie sa žehliť, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 300 g/m² |
| Prevedenie | Bez lemu |
| Doporučení | Perte z rubovej strany, predĺžite tým životnosť materiálu, farieb a potlače. |
| Špecifikácia | Český výrobok |
| Typ tovaru | Obliečky na vankúše |
| Rozmer obliečky | 30 x 50 cm |
| Výrobca | Biante |
Odporúčame

Perový vankúš 70 x 90 EMI
Jednofarebná, obdĺžniková, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - biela 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Gloria čierne
Bavlnená, s kvetinami, šírka
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - žltá 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Goldea krepová obliečka na vankúš - ružové mašličky 40 x 40 cm
Štvorcová, so zipsom, bavlnená
Skladom
Goldea bavlnená obliečka na vankúš - okrasné rastliny 40 x 40 cm
Jednofarebná, štvorcová, so zipsom
Skladom
Bavlnené obliečky Renforcé – Taisa čierna/zlatá
Bavlnená, s kvetinami
Skladom


