






Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Závesné svietidlo na lanku v modernom dizajne. Možnosť stmievania a zmeny farebnej teploty (3000-6500K) pomocou diaľkového ovládača. Funkcia nočného svetla. Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia.
| Typ zavesenia | Na lanku |
|---|---|
| Štýl | Ostatné |
| Funkcie | Stmievateľné diaľkovým ovládačom/LED technológia/Diaľkové ovládanie |
| Tvar | Guľatý |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 40 W |
| Priemerná životnosť zdroja | 30000 h |
| Typ | Luster na lanku |
| Miesto | Obývačka/Spálňa |
| Počet žiaroviek | 1 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 40 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 180 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 2600 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Farba svetla | Teplá biela/Denná biela/Studená biela |
| Celkový príkon svietidla | 40 W |
| Series | FALCON Brilagi |
| Výrobca | Brilagi |

LED, kovový, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, s tienidlom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Sklenený, v modernom štýle, plastový
Na odoslanie o 1 deň
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Skladom
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
Skladom
Zapínaný vypínačom, so stmievačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovový, sklenený
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
LED, kovový, s halogénovou žiarovkou
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, sklenený, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 1 deň
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínaný vypínačom, so stmievačom
Skladom
Drevený, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 3 dni
Drevený, kovový, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, sklenený, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 dni
Kovový, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Na odoslanie o 3 dni
Do kuchyne, v modernom štýle, zapínaný vypínačom
Skladom
S osvetlením, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, so studeným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Zapínaný vypínačom, do spálne a obývačky, okrúhly
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
S osvetlením, obdĺžnikové, kovové
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, s napätím 230V, okrúhle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Svetelné reťaze, plastové, solárne
Skladom