


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Moderný LED prisadený luster. Možnosť nastaviť stmievanie (10-100%) a teplotu chromatickosti (3000-6500K). Funkcia pamäti a režim nočného svetla. Nastaviteľné ramená. Súčasťou balenia je diaľkové ovládanie.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov |
| Štýl | Moderný |
| Zapínanie | Diaľkovo ovládané |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Okrúhle, Atypické |
| Umiestnenie | Do spálne a obývačky |
| Počet svetiel | Samostatné, Viaceré v skupine |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Čierna |
| Miesto | Spálňa/Obývačka |
| Funkcie | LED technológia/Diaľkové ovládanie/Stmievateľné diaľkovým ovládačom |
| Stupeň krytia (ip) | IP20 |
| Pätica | Integrovaný LED modul |
| Max. príkon zdroja | 25 W |
| Počet žiaroviek | 2 |
| Žiarovky súčasťou balenia | ÁNO (LED) |
| Príkon zdroja | 50 W |
| Ekvivalent klasickej žiarovky | 175 W |
| Teplota chromatickosti | 3000-6500 K |
| Celkový svetelný tok | 5000 lm |
| Index podania farieb (cri) | 80 Ra |
| Napätie | 230 V |
| Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom | 1 |
| Záručná doba | 36 mesiacov |
| Celkový príkon svietidla | 100 W |
| Typ | Luster prisadený |
| Typ zavesenia | Prisadený |
| Series | SATURN Top light |
| Výrobca | TOP LIGHT |

LED, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
LED, kovové, plastové
Dostupné v 9 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, do spálne a obývačky
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, atypické
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, plastové
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínané vypínačom, okrúhle, atypické
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovové, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenené, s diaľkovým ovládaním, do spálne a obývačky
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
S osvetlením, obdĺžnikové, s rámom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so závitom E27, s teplým bielym svetlom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
LED, s päticou GU10, ekologická
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Stropné, s krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
Inteligentný, s teplým bielym svetlom, s denným bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
LED, úsporná, s päticou GU10
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Plastový, inteligentný, s teplým bielym svetlom
SkladomDoprava zadarmo
Do kuchyne, LED, kovový
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Lampičky, na noc
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
60×60 cm, ⌀ 60 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
S krytím IP44 a vyšším
SkladomDoprava zadarmo
⌀ 80 cm, okrúhle, s osvetlením
SkladomDoprava zadarmo
LED, sklenené, kovové
SkladomDoprava zadarmo
LED, s diaľkovým ovládaním, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo